Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możemy dla Ciebie zrobić!
Załącz kosztorys uszkodzonego pojazdu

Odkup i skup odszkodowań OC

Obserwując niezgodne z prawem praktyki Towarzystw Ubezpieczeń w zaniżaniu odszkodowań z ubezpieczenia OC sprawcy za uszkodzony samochód, nasza firma, specjalizująca się od wielu lat w  sprawach ubezpieczeniowych takich jak dopłaty do odszkodowań OC, zdecydowała się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta i zaoferować Poszkodowanym skup odszkodowań.

Pierwszym krokiem do uzyskania dopłaty do odszkodowania, jest skierowanie Państwa sprawy do naszej analizy. Aby nastąpił odkup odszkodowania, Państwa szkoda będzie  analizowana całkowicie bezpłatnie w ramach działalności naszej firmy, a po wyniku analizy zostaniecie Państwo bezzwłocznie poinformowani o jej wyniku. Dokumenty jakie będą potrzebne do analizy szkody celem dopłaty do odszkodowań, to jedynie kosztorys naprawy pojazdu uszkodzonego w wyniku kolizji z winy osoby trzeciej, otrzymany od  towarzystwa ubezpieczeń, wykonanego w systemie (Audatex/Eurotax) oraz dowód rejestracyjny pojazdu.

Następnie, po analizie dokumentów, Klienci otrzymują informację w zakresie dopłaty do odszkodowań. Informacja będzie zawierała cenę, jako oferujemy poszkodowanemu za odkup odszkodowania oraz dokumenty jakie należy podpisać aby sfinalizować odkup odszkodowania.

Pragniemy zaznaczyć, iż nasza firma nie jest  agentem czy pośrednikiem innych podmiotów oferujących dopłaty do odszkodowań. Nie jesteśmy również Towarzystwem Ubezpieczeń, wydającym decyzję o przyznaniu bądź nie odszkodowania. Nasz firma oferuje Poszkodowanym jedynie odkup odszkodowań.

To Klient decyduje czy nastąpi dopłata do odszkodowania OC i czy cena oferowana jako dopłata do odszkodowania jest dla niego satysfakcjonująca.

Z tytułu przebiegu procedury mającej na celu odkup odszkodowań, nie ponosicie Państwo żadnych kosztów, nawet wówczas kiedy nie zdecydujecie się Państwo na przyjęcie oferty naszej firmy jaką jest skup odszkodowań.

Odkup odszkodowań jest procesem przebiegającym bardzo szybko i sprawnie. Poszkodowani, których zainteresował odkup odszkodowania komunikacyjnego mogą bez zbędnych formalności, stresu i kosztów dowiedzieć się jaka kwota należy im się jako dopłata do odszkodowania.

Skup odszkodowań jest bardzo atrakcyjną ofertą dla wszystkich właścicieli pojazdów, które uległy uszkodzeniu w wyniku kolizji z winy osoby trzeciej i którzy chcą likwidować szkodę z ubezpieczenia OC sprawcy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty jaką jest odkup odszkodowań!

Jeśli masz pytania to zapraszamy do kontaktu pod ogólnokrajowym numerem infolinii
888 686 858
Koszt za minutę wg. stawek operatora
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.