Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możemy dla Ciebie zrobić!
Załącz kosztorys uszkodzonego pojazdu

Dopłata do odszkodowań OC

Miałeś kolizję lub stłuczkę drogową spowodowaną nie ze swojej winy, w której został uszkodzony Twój pojazd? Towarzystwo Ubezpieczeń najprawdopodobniej wypłaciło Tobie odszkodowanie, jednak nie odpowiada ono faktycznym kosztom naprawy samochodu. Mamy na to rozwiązanie, którym jest dopłata do odszkodowań.

W takich właśnie sytuacjach nasza firma oferuje poszkodowanym odkup odszkodowania. Jeśli interesuje Cię dopłata do odszkodowania, to skup odszkodowań jest jest tym rozwiązaniem którego szukałeś. W szybki i prosty sposób możesz uzyskać pieniądze w ramach dopłaty do odszkodowań, której podejmuje się nasza firma.

Towarzystwa Ubezpieczeń wypłacają odszkodowania na podstawie kosztorysów naprawy wykonanych w ramach prowadzonego przez siebie przedsiębiorstwa. W kosztorysach naprawy firmy ubezpieczeniowe zaniżają stawkę za roboczo-godzinę lub też bezprawnie stosują tzw. zamienniki aby obniżyć wypłacaną kwotę odszkodowania.

Firmy ubezpieczeniowe często też wskazują w decyzjach, iż dopłata do odszkodowania OC nastąpi po dostarczeniu wielu dokumentów. Takie warunkowanie dopłaty do kosztorysu przez firmy ubezpieczeniowe jest bezprawne.

Z uwagi na bezprawne działania firm ubezpieczeniowych, nasza firma zdecydowała się wprowadzić ofertę, która ma na celu odkup odszkodowań. Poszkodowani nierzadko nie mają czasu i nie chcą angażować pieniędzy aby dochodzić zaniżonych odszkodowań na drodze sądowej. Decydując się na odkup odszkodowań, jedyne co musi zrobić Poszkodowany to przesłać do naszej firmy kosztorys naprawy otrzymany od firmy ubezpieczeniowej i kserokopię dowodu rejestracyjnego pojazdu, aby w krótkim czasie dowiedzieć się jaką kwotę wyniesie dopłata do zaniżonego odszkodowania OC.

Skup odszkodowań daje więc Poszkodowanym szansę na uzyskanie pieniędzy, którą stanowi dopłatę do odszkodowania OC. Odkup odszkodowania daje podstawę naszej firmie, aby dochodzić zaniżonej kwoty odszkodowania na drodze sądowej. Dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych są zatem korzystne dla obu stron umowy.

Dopłata do odszkodowania wypłacana jest w sposób wskazany przez Poszkodowanego niezwłocznie po podpisaniu przez Klienta umowy. Odkup odszkodowania jako procedura jest całkowicie bezkosztowa dla Klienta bez zbędnych formalności, jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszkodowanych, które w bardzo krótkim czasie chcą odzyskać należne im pieniądze w postaci dopłata do odszkodowania.

Odkup odszkodowań gwarantuje szybkie i sprawne zakończenie likwidacji poniesionej przez Poszkodowanego szkody.

Jeśli masz pytania to zapraszamy do kontaktu pod ogólnokrajowym numerem infolinii
888 686 858
Koszt za minutę wg. stawek operatora
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.